Biga İlçesi Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin 2019 Yılı Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleşti
 

Biga İlçesi Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin 2019 yılı Mayıs ayı olağan meclis toplantısı 02.05.2019 Perşembe günü saat 11:00 de Biga Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleşti.

31 Mart mahalli idare seçimlerinden sonra ilk defa gerçekleşen toplantıya köy muhtarları ve il genel meclis üyeleri katıldı.

Kaymakamımız Mustafa Can’ın başkanlığını yaptığı toplantı saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Kaymakamımız Mustafa Can yeni seçilen il genel meclis üyelerini ve muhtarları tebrik ederek yeni görevlerinde başarılar diledi. Akabinde gündem maddelerine geçilerek 2018 yılı bütçe kesin hesapları, ve faaliyet raporu meclis üyelerinin oylarına sunuldu ve oybirliği ile kabul edildi.

113 kişinin oy kullanımı ile gerçekleşen birlik encümen seçimde İl Genel meclis üyelerinden Saim Yılmaz, Bülent Korkmaz, Köy Muhtarlarından Tokatkırı Köyü Muhtarı Kadir Tül, Ramazanlar Köyü Muhtarı Zihni Şenkal seçildi. Kaymakamımız Mustafa Can yeni seçilen birlik encümen üyelerini tebrik ederek oturum sonlandı.