Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Dr. Bekir Pakdemirli Tarım ve Orman Sektörü Değerlendirme Toplantısına Katılımlarıyla İlçemizi Onurlandırmıştır
 
Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Dr. Bekir Pakdemirli Biga Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleşen Tarım ve Orman Sektörü Değerlendirme Toplantısına katılımlarıyla ilçemizi onurlandırmıştır.
Sayın Bakanımız İlimiz ve İlçemiz çiftçisine yapılması planlanan projeleri Biga’dan müjdeleyerek, en yakın zamanda faaliyete geçireceklerini belirtti.
Tarım ve Orman Sektörü değerlendirme toplantısına Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, Çanakkale Valimiz Orhan Tavlı, Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Tarım ve Orman Bakanlığının çok sayıda üst yöneticisi, il ve ilçe protokolü tarım ve orman sektörü ile ilgili oda, borsa, kooperatif, birlikler ve çok sayıda çiftçi ve üretici vatandaşlarımız katıldı.
İlçemizin tarım ve orman sektörü ile ilgili konularının tüm paydaşların katılımı ile görüşüldüğü böylesine önemli bir toplantının ilçemizde düzenlenmesini sağlayan Tarım ve Orman Bakanımız sayın Dr. Bekir Pakdemirli’ye teşekkür ediyor, sektör toplantısında alınan ve müjdelenen kararların tüm ilçe ve il genelindeki çiftçilerimize ve üreticilerimize hayırlı olmasını diliyoruz.